Про це 24 каналу розповів волонтер, засновник Благодійного фонду Сергія Притули Сергій Притула. За його словами, після оформлення експортних документів, усі 60 одиниць техніки будуть в Україні і, як тільки це станеться, про це буде повідомлено.

Читайте також "Олексію Юрійовичу, ви що": Притула розповів, як Резніков попросив купити супутник

Історія не тільки про Spartan

Сергій Притула розповів, що коли техніка з’явиться в Україні та про це буде повідомлено, усі хто фінансово допоміг здійснити цю закупівлю будуть приємно здивовані. Від самого початку фонди збирав кошти для купівлі 50 одиниць БТРів, але завдяки активності українців, коштів вистачило на 60.

Ви будете долучені до чогось, що трапилось вперше в історії взаємовідносин українського суспільства і Збройних Сил України,
– сказав Сергій Притула.

Волонтер привідкрив інтригу і сказав, що в цій поставці будуть не тільки Spartan, а й інша техніка.

Сергій Притула розповів яка ситуація із постачанням 60 БТРів в Україну: дивіться відео

"Spartan там будуть основним ядром цього всього, але там буде різна техніка. Це буде гусенична, броньована. Буде лінійка Спартанів та де й Султани і Самаретяни, але там будуть і Шторми, і F432, ми дуже плідно там працюємо", – зазначив Притула.

Фонд Сергія Притули: основне

  • Від початку повномасштабного вторгнення у 2022 році, фонд Сергія притули систематично допомагає українській армії масштабними закупівлями необхідної техніки та спорядження.
  • Сергій Притула заявив, що 2022 рік його сильно змінив і він вже не зможе повернутись до розважального телебачення.
  • Українські діти назбирали за 3 місяці 6,2 мільйони гривень на ЗСУ через фонд Сергія Притули.
  • Волонтер та шоумен пригадав, як не міг уявити, що його фонд буде купувати Байрактари та супутник для української армії. Спочатку у фонді не знали, як взагалі проводити такі процедури закупівлі, але потім залучили партнерів, провели тендери та купили необхідну техніку та обладнання.