Про нові графіки вимкнення електроенергії повідомили обласні військові адміністрації, пише 24 канал. Громадян закликають поставитися з розумінням до ситуації.

Зверніть увагу 70% Києва все ще без світла, водопостачання частково відновили

Яка ситуація на Івано-Франківщині

Голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук повідомила, що 3 графіки відключень введені в регіоні за вказівкою "Укренерго". Через введення одночасно всіх типів графіків відключень неможливо спрогнозувати, коли саме в тих чи інших абонентів не буде електроенергії.

Щоб не допустити масштабних і складних аварій на мережах, НЕК "Укренерго" має збалансувати енергосистему. Для цього сьогодні протягом доби, щоб зняти навантаження, доведеться вимикати електроенергію без дотримання черг і періодів вимкнень та на непрогнозований час. Додатково можливі вимкнення за адресами, які не належать до черг,
– повідомила Онищук.

Голова ОВА звернулася до громадян із закликом поставитися з розумінням до відсутності світла. Водночас тих, у кого світло не вимикатимуть, Світлана Онищук просить обмежити споживання електроенергії.

Ситуація на Закарпатті

У Закарпатській ОВА також повідомили про введення одразу 3 графіків відключення електроенергії. Спеціальні графіки аварійних відключень стосуються Рахівщини та Тячівщини, які вночі були повністю знеструмлені.

Фахівці служб ліквідовують наслідки ворожих обстрілів і роблять все можливе, аби відновити світло в оселях українців. Радимо краянам зробити запаси води, зарядити телефони, павербанки, ліхтарики тощо. Труднощі тимчасові – ми долаємо їх разом,
– наголосили в ОВА.

Ситуація на Хмельниччині

У "Хмельницькобленерго" повідомили, що 3 графіки відключень поширюються на всіх користувачів, включно з промисловістю. Тому громадян просять не скандалити та не дзвонити до колцентрів через відключення світла, адже відсутність електроенергії неможливо передбачити. Для стабілізації енергосистеми енергетикам потрібен час.

Ситуація в об’єднаній енергосистемі дійсно складна! І наразі важливо стабілізувати систему, не допустити хаотичних технологічних порушень. Енергетики знають, що саме потрібно робити та як. Їм просто потрібно дати час,
– наголосили в "Хмельницькобленерго".

Ситуація на Львівщині

У "Львівобленерго" повідомили, що за розпорядженням "Укренерго" на Львівщині протягом дня 24 листопада будуть застосовані усі типи відключень.

Тому громадян так само просять з розумінням поставитися до відсутності електроенергії з огляду на ситуацію в країні.

Варто переглянути – деталі масованої ракетної атаки 23 листопада: дивіться відео