"Спортінг" здобув виїзну перемогу над "Лейрією"

1 листопада 2010, 15:00

"Спортінг" на виїзді зумів переграти “Лейрію” в 9-му турі Liga Sagres.

Лісабонці не здобували три очки у матчах з цією командою з 2006 року. Поклав початок довгоочікуваній перемозі чилієць Вальдес. Вже через 10 хвилин спільними зусиллями Лейрія зрівнює рахунок. Відзначився Карлан. Але цього вечора стримати порив Вальдеся ніхто не зумів. Під завісу першого тайму екс-гравець Фіорентини оформлює дубль, красивим потужним ударом з метрів двадцяти. 2:1 "Спортінг" піднімається на третю сходинку в чемпіонаті.

Продовжує свою успішну ходу ще досі непереможний у цьому сезоні "Порту". "Дракони" на виїзді мінімально здолали "Академіку". М’яч на рахунку Сілвестре Варела.

Після дев’яти турів "Порту" втратив лише два очки і упевнено лідирує в чемпіонаті. На сім пунктів менше і друге місце у чинного чемпіона Португалії "Бенфіки". Замикають топ-5 “Академіка” та “Брага”.