Так, під час спілкування з журналістами Тищенко заявив, що у випадку призначення йому цілодобового домашнього арешту він не зможе виконувати свої конституційні повноваження депутата. І це, за його словами, "порушуватиме інтереси виборців".

Дивіться також Під час обшуку Микола Тищенко розтрощив свій телефон: у мережі показали відео

Тищенко заявив, що захищає українців своїм мандатом

Він заявив, що "інтереси виборців сьогодні найголовніше". Бо під час війни вони вимагають захисту, чим Тищенко, з його слів, буцімто й займається.

На прохання журналістів прокоментувати ситуацію у Дніпрі він це робити відмовився. Чиновник заявив, що не може розголошувати цю інформацію, бо триває розслідування. Також він сказав, що вірить, що слідство з усім розбереться, "хто на кого тисне і кому заважав".

Разом з тим Тищенко додав, що все, що відбувалося, зафіксували камери.

Водночас він раптово почав говорити про те, Дніпро є "найголовнішим центром ботоферм в Україні". І він вже півтора року нібито веде війну з колцентрами та ботофермами.

Нардеп також не відповів на запитання, чому представники київських правоохоронних органів були з ним у Дніпрі. А на будь-яке незручне запитання казав, що бореться з ботофермами.

  • Нагадаємо, що Тищенку обирають запобіжний захід через підозру у незаконному позбавленні волі людини, а саме військового Павлова у Дніпрі.
  • Прокуратура клопотатиме про цілодобовий домашній арешт.
  • Водночас у ДБР не відкидають, що проти Тищенка згодом можуть відкрити нові кримінальні провадження.