Про те, що докази проти їхньої підопічної сфальсифіковані, адвокати заявили під час брифінгу.

Читайте також: Справа Шеремета: "Пума" переконує, що не була знайомою з іншими фігурантами

Захисники додали, що планують подавати заяву про злочин щодо фальсифікації доказів. А також оскаржуватимуть незаконне утримання людини під домашнім арештом.

Про татуювання Яни Дугарь

  • У підозрюваної є татуювання на руці та нозі. Адвокати надали докази – фото, свідчення майстра тату, співробітників Дугарь.
  • На питання, чи могла Яна демаркувати татуювання, адвокати заявили, що мають й інші докази того, що на відео не Яна Дугарь, там взагалі "випадкова людина".

Перебування підозрюваної у військовій частині в липні 2016 року

  • Захисники зазначили, що мають докази і свідків того, що 16 та 18 липня 2016 року Яна Дугарь перебувала у військовій частині 66 у Донецькій області. За словами адвокатів, вона перебувала на службі з 3 червня по 26 вересня. А залишити військову частину не дуже просто.
  • За їхніми словами, слідство натомість не зверталося до військової частини, щоб з'ясувати, де перебувала Яна Дугарь 16, 18 липня та чи покидала частину.

Зверніть увагу: Справа Шеремета: "Пума" переконує, що не була знайомою з іншими фігурантами

Знайомство з іншими фігурантами справи

Адвокати пояснили, коли Дугарь познайомилася з іншими обвинуваченими у вбивстві Павла Шеремета. З Інною Грищенко "Пумою" та Юлією Кузьменко Дугарь встановила контакти лише у 2019 році. З Андрієм Антоненком вона не була знайома взагалі.

Відео для експертизи

Адвокати також назвали сфабрикованим зразок відео, який слідство відібрало для експертизи. Відео датоване 11 липнем 2019 року, а за словами захисників, у цей час Дугарь була за кордоном.

Коротко про справу вбивства Шеремета

  • Відомий журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року у Києві – підірвали його автомобіль.
  • Поліція виокремила основну версію злочину: Шеремета вбили, щоб дестабілізувати соціально-політичну ситуацію в Україні.
  • 12 грудня поліція затримала підозрюваних – волонтерів та колишніх добровольців війни на Донбасі: це Яна Дугарь, Юлія Кузьменко, Андрій Антоненко.

яна дугарь
Суд обрав запобіжний захід трьом підозрюваним у вбивстві Шеремета / Інфографіка 24 каналу