Судді мають ознайомитися із новими документами, долученими до справи. Про це повідомила кореспондентка 24 каналу, яка перебувала на місці подій.

Читайте також: Справа Шеремета: активісти під судом вимагають звільнити Кузьменко – фото, відео

Ще вдень під будівлею суду зібрались майже 100 людей, щоб підтримати лікарку. За словами організатора акції #FreeDrKuzmenko Дмитра Жмайла, активісти розуміють, що справа є замовною. Оскільки тоді було оголошено, що будуть надані докази, які не залишать жодних сумнівів у провині тих людей, які опинилися на лаві підсудних.

Але вже минуло пів сотні днів, коли лікар Юлія Кузьменко знаходиться за ґратами, нових доказів ми не бачимо,
– прокоментував Дмитро Жмайло.

Юлія Кузьменко вбивство Павла Шеремета
Акція під будівлею Печерського суду

Під час засідання прокурор намагався довести провину Кузьменко, і те, що їй не можна змінювати запобіжний захід. Натомість захист вимагав, щоб до справи долучили документи, які підтверджують алібі лікарки. Також допитали трьох свідків у справі: матір Юлії, її колишнього чоловіка та близького друга жінки. Останній розповів про телефонну розмову, яка відбулася між ними у 2019 році, і зовсім не стосується справи Шеремета.

Ми говорили зовсім про інше: про те, що у нас ніхто не готує населення до можливої війни всередині країни. Тому що ніхто не виконує свої функції, ніхто не займається цивільною обороною,
– пояснив друг лікарки Володимир Ульянов.

Передувало цій історії те, що до справи було долучено телефонну розмову Володимира і Юлі, в якій, за версією слідства, вони кажуть про обстріли Києва "Градами".

Фото із зали Печерського суду / 24 канал (Катерина Степанова)


Після оголошення вироку, учасники акції висловлювали незадоволення тим, що лікарці не змінили запобіжний захід. Вони скандували "Ганьба" та "Свободу Юлії Кузьменко".

Відео: реакція активістів на рішення суду

Що відомо про загибель Павла Шеремета?Журналіст Павло Шеремет загинув унаслідок вибуху автівки 20 липня 2016 року в місті Київ. Саме авто належало Олені Притулі – цивільний дружині журналіста та керівниці видання "Українська правда". На сьогодні слідство відкинуло всі версії скоєння злочину, окрім "вбивства з метою дестабілізації ситуації у країні шляхом ліквідації відомої особи".

Вбивство Павла Шеремета
Підозрювані у вбивстві Павла Шеремета / Інфографіка 24 каналу