Чоловіків довелося витягувати вже прикордонникам, оскільки вони вже не могли вилізти з нього. Тепер "спринтери" понесуть покарання.

Дивіться також "Тигр на папері" – готуватися до найгіршого․ Які шанси в Європи вистояти у війні без США?

"Бігунів" спіймали

Прикордонники в Одеській області зафіксували двох "бігунів", які вирішили незаконно потрапити в іншу країну. Після справжнього спринтерського бігу двоє чоловіків спустилися у протитранспортний рів. Однак вже вилізти самотужки з нього громадянам не вдалося, тому довелося діставати "горе-спринтерів".

Спустились у нього (протитранспортний рів – 24 Канал), а вилізти вже не змогли. Правоохоронці спостерігали за ними деякий час з повітря й потім простягли руку допомоги,
– розповіли у ДПСУ.

Однак так просто їх не відпустили – на порушників складено адмінпротоколи, тобто тепер їхню долю вирішуватиме суд.

Як порушники намагалися "перебігти" кордон: дивіться відео

Спроби перетину кордону

  • Нещодавно група осіб намагалася перетнути кордон під приводом того, що у них у Румунії померла бабуся. Для реалістичності вони навіть прихопили вінки. Однак ніхто з них не знав навіть імені бабусі – тому обман швидко розкрили.
  • За день до того у Закарпатській області загін прикордонників затримав групу із 6 чоловіків, яка планувала незаконно перетнути кордон. Вони відкрили попереджувальний вогонь, після чого ухилянти здалися.
  • Окрім цього, правоохоронцям вдалося викрити поліцейського, який допомагав ухилянтам перетинати кордон. Ще раніше він заснував компанії, яка займалася оптовими перевезеннями. Під час війни чоловік вирішив використати це і за плату реєстрував охочих у системі "Шлях", щоб ті могли виїхати як волонтери.