Ситуація в столиці Афганістану залишається напруженою. У місті працюють лише деякі продуктові магазини та стихійні ринки.

Зверніть увагу Таліби захопили владу в Афганістані та хаос у Кабулі: все, що відомо – фото, відео

У місті анархія

В Афганістані фактично немає влади. Терористи "Талібану" тільки розставили свої блок-пости. Робота поліції призупинена, бо багато правоохоронців відмовляються виконувати свої обов'язки.

У Кабулі з'явилася велика кількість мародерів. Грабунком займаються як терористи, так і люди, які просто видають себе за них. Також між талібами та місцевими мешканцями виникають сутички через те, що бойовики намагаються конфіскувати в останніх зброю.

Неподалік аеропорту банда озброєних чоловіків пограбувала людей, які їхали на автомобілі Land Cruiser. Злочинці кричали "Ми – "Талібан". Вони схопили своїх жертв і відвели у невідомому напрямку. Відео з інцидентом з'явилося у мережі.

Люди бояться виходити на вулиці

Здебільшого мешканці Кабула стараються не виходити на вулиці. Тих, хто все-таки наважився покинути стіни свого будинку, часто очікують неприємності. Терористи чіпляються до чоловіків, які не носять бороди, а до жінок за їхній одяг.

Якщо на вулицях міста людей не багато, то в районі аеропорту ситуація абсолютна протилежна. Тут афганці намагаються перелізти через паркан, щоб потрапити на територію летовища.


В аеропорті досі велика кількість людей / Фото ERA-EFE

Школи та університети зачинені. Однак у мережі з'явилося фото, як декілька дівчат на свій страх і ризик ідуть до школи.


Афганські дівчата після захоплення Кабула ідуть до школи / Фото з твітера Jawidomid

Цікаво Десятки країн закликали талібів дозволити всім охочим покинути Афганістан

Захоплення Кабула "Талібаном": останні новини

  • 15 серпня 2021 року терористи "Талібану" почали наступ на столицю Афганістану – Кабул. Однак влада вирішила здати місто мирно, щоб уникнути кровопролиття.
  • Президент країни Ашраф Гані подав у відставку і покинув Афганістан. Оточення президента повідомляло, що літак Гані вилетів до Таджикистану. Однак МЗС Таджикистану заперечило цю інформацію. Де зараз президент Афганістану – невідомо.
  • В аеропорті Кабула тисячі афганців намагаються евакуюватися разом з іноземцями, по яких надсилають літаки. Дехто з них у відчаї чіплявся до шасі літака, який злітав. Це закінчилося для них падінням з висоти.