США допоможуть Україні сформувати сили, які зможуть стримувати Росію протягом найближчих років.

Дивіться також Ціль Росії – свобода країн демократичного світу, – Зеленський виступив у США

Розширити бойові успіхи України

Остін сказав, що вони разом із союзниками мають наміри допомогти Україні закріпити і розширити її бойові успіхи. За його словами, США сповнені рішучості допомогти нашій державі в боротьбі за захист своєї території і громадян.

Він відзначив, що ми живемо в час протиріч.

Ми всі маємо вирішити, на чиєму боці ми перебуваємо. Тому ми сповнені рішучості допомогти Україні в боротьбі за захист своєї території і своїх громадян,
– заявив глава Пентагону.

Він також заявив, що США мають намір утримати Росію від подальшої агресії. Зокрема, проти країн НАТО і показати всьому світу, що США продовжать стояти на захисті свободи.

Зеленський зустрівся із посадовцями США

  • Зеленський 11 грудня прибув до США. У перші години свого візиту український лідер провів зустрічі із Ллойдом Остіном та генералом Чарльзом Брауном.
  • Він розповів, що під час зустрічі обговорювали виклики для глобальної безпеки. Також мовилось про розвиток подій на фронті та подальшу українсько-американську співпрацю у сфері оборони.
  • Напередодні зустрічей у США Зеленський заявив, що переконаний, що українцям вдасться побороти паузу у допомозі США. Глава держави додав, що ця битва ще не програна.