Держсекретар має визначити, чи варто вважати Росію країною-спонсором тероризму, мовиться в тексті законопроєкту.

До слова Конгресмени США пропонують ввести жорсткі санкції проти Росії

Також там є згадка й про Україну. Зокрема конгресмен пропонує визначити, чи варто вважати терористичною організацією підтримуваних Росією бойовиків на Донбасі.

Водночас Макс Роуз зазначає, що у разі схвалення цього законопроєкту не слід застосовувати його для використання військової сили проти Росії.

Сам конгресмен ідею створення такого законопроєкту пояснив новими даними про те, що Росія могла платити талібам за вбивства американських військових в Афганістані.

У разі схвалення законопроєкту на його виконання дається 90 днів. За цей час Держдеп США буде змушений роз'яснити, чи варто вважати Росію спонсором тероризму.

Росія могла платити Талібану за вбивства американців: коротко

  • The New York Times з посиланням на розвідку США розповів, що росіяни платили талібам в Афганістані за вбивства американських військових.
  • Інформацію про це одразу ж передали президенту США Дональду Трампу. Втім його опоненти припускають, що той міг і раніше знати про такі дії Росії.
  • У 2019 році в Афганістані вбили 20 американських військових. У лютому 2020 року США оголосили про повне виведення військ з азіатської держави.
  • Після відкриття американської розвідки щодо втручання Росії в Афганістані в США обговорюють запровадження нових санкцій.