Морозиво назвали століття тому

Eskimo Pie тішить американців своїм смаком ще з 1921 року. Проте над зміною назви замислились лише тепер. Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Цікаво Netflix назвав найкращі фільми та серіали, які варто переглянути на фоні протестів у США

Ми віддані справі досягнення расової рівноправності і вважаємо цей термін зневажливим,
– сказала головний маркетолог Dreyer's Елізабелл Маркес.

Морозиво створили століття тому Крістіан Нельсон та Рассел Стовер. Саме вони і вигадали назву для десерту Eskimo Pie. На логотипі – есімос у традиційному одязі. Нельсон та Стовер запатентували своє смачне творіння.
Компанія Dreyer’s викупила десерт для виробництва у 2007 році.

Хто такі ескімоси?

Ескімоси – корінні народи півночі, що населяють території – від східного краю Чукотки аж до Гренландії.

Боротьба з расовою дискримінацією у США

  • Боротьба з расовою дискримінацією у США особливо актуальна після хвилі протестів. Акції за рівноправність небілого населення розпочались після смерті чорношкірого Джорджа Флойда. Чоловіка затримали поліцейські, один з них використав задушливий прийом. Флойд невдовзі після цього помер.
  • У рамках боротьби з расизмом у Нью-Йорку визнали офіційним День скасування рабства 19 червня. Свято відзначають у 47 з 50 штатів.
  • Також в США триває кампанія щодо перейменування Дня Колумба 12 жовтня на День корінних народів. Адже саме мореплавця, який відкрив Америку, критикують за жорстоке ставлення до індіанців. Також вважають, що саме з часу відкриття Америки розпочалась масова торгівля рабами.