Вимушені обмеження набудуть чинності з 1 серпня. Про це в коментарі російському виданню розповів посол США в Росії Джодж Салліван.

До слова Прем'єр Чехії впевнений, що Росія причетна до вибухів у Врбетіце

Він підкреслив, що через російські обмеження в дипломатичних відомтвах США з серпня працюватиме дуже мало людей. Тож дипломати не зможуть надавати послуг, яких потребують як американці, так і росіяни.

Це не просто перешкода з точки зору відносин між США і Росією. Це тягне за собою серйозні наслідки особистого характеру для сімей, а також комерційні наслідки для підприємств – як американських, так і російських,
– наголосив посол.

Він наголосив, що через скорочення кількості працівників консульські служби не зможуть опрацьовувати будь-яку кількість заяв на візи.

Чому США має скорочене диппредставництво

  • У відносинах США й Росії настав черговий "темний" етап після розслідування в Чехії, яке довело причетність Росії до вибухів у Врбетицях, а також після заяви Джо Байдена про Путіна вбивцю.
  • Тоді Кремль відкликав свого посла, а США вніс у список "недружніх" держав і зобов'язав скоротити дипломатичне представництво й заборонив наймати росіян для роботи у дипломатичних відомствах.