Сполучені Штати Америки версію Ізраїлю підтримали. У Державному департаменті заявили, що на дії Ірану готуватимуть відповідь.

Читайте також Ізраїльська влада взялася розслідувати діяльність NSO Group, відповідальної за Pegasus

Напад на Mercer Street: США підтримали Ізраїль

Держдеп США повідомив, що напад на танкер на Близькому Сході – це пряма загроза свободі судноплавства у цьому життєво важливому для міжнародної торгівлі регіоні. Вашингтон засудив інцидент (атаку на нафтовий танкер Mercer Street), а винним у ньому схильні вважати таки Іран.

Після вивчення інформації ми впевнені, що Іран здійснив цей напад із використанням БПЛА з вибухівкою – смертоносного засобу, який там все частіше використовують,
– мовиться у заяві Держдепу США.

Такі дії загрожують свободі судноплавства у життєво важливому для світової торгівлі регіоні водних шляхів, а також і життям людей, які перебувають на кораблях.

  • "Ми працюємо з нашими партнерами над нашими наступними кроками, й консультуємося з урядами регіону і за його межами щодо належної відповіді, яка відбудеться найближчим часом", – наголосили у Вашингтоні

До слова, міноборони Великої Британії також вважає Іран відповідальним за напад на танкер. У Лондоні підтвердили, що британці з партнерами готують відповідь.