Касетні боєприпаси дозволили б покращити ефективність наступальних дій Збройних Сил України. Ймовірність їх передачі нашій державі прокоментував речник Пентагону та бригадний генерал Патрик Райдер.

До теми У Human Rights Watch шокували цинічною заявою про касетні снаряди для України: в ОП відповіли

Можу сказати, що в нас є запаси різних видів DPICM, і серед тих, надання яких (Україні – 24 Канал) ми обговорюємо, немає старіших DPICM із коефіцієнтом нерозірваних снарядів понад 2,35%,
– підкреслив Райдер.

При цьому він додав, що певні 155-DPICM міліметрового калібру кількадесятирічної давнини мають вищий коефіцієнт нерозірваних снарядів. Тож у США будуть ретельно обирати ті снаряди, які мають меншу летальність.

Цікаво У Болгарії назвали причину непідтримки України: Зеленський різко відповів

Резніков заінтригував новинами

Міністр оборони України Олексій Резніков розповів, що провів продуктивну розмову з американським колегою Ллойдом Остіном. Вони обговорили поточну ситуацію на фронті, подальші кроки контрнаступальної операції, а також інші актуальні питання.

Ми звірили годинники перед наступним засіданням у форматі "Рамштайн", яке відбудеться незабаром після вільнюського саміту НАТО. Також ми говорили про нові проєкти, пов'язані з постачанням різних видів боєприпасів. Слідкуйте за хорошими новинами,
– наголосив Резніков.

Зауважимо, американські ЗМІ заявили, що вже днями США оголосять про новий пакет військової допомоги для України. У ньому нібито будуть касетні боєприпаси, про які Україна вже неодноразово просила.