У цьому запевнила заступниця американського держсекретаря Вікторія Нуланд. Вона підкреслила, що Україна може й надалі розраховувати на підтримку з боку США.

До теми Непорушна підтримка, – Байден заговорив про Україну після зустрічі з Путіним

Вашингтон сподівається на стабільні та передбачувані відносини з Росією. При цьому, Штати залишаються твердо відданими суверенітету й територіальній цілісності України.

Нуланд звернула увагу, що такої позиції в її країні дотримуються впродовж кількох десятиліть. Й звернула увагу на слова Байдена про те, що США та Росія "мають великі розбіжності щодо України".

Ми дали чітко зрозуміти й президент Байден ще раз повторив, що санкції, запроваджені проти Росії через Україну, залишатимуться в силі,
– наголосила Нуланд.

"Ми маємо сильні програми підтримки України у галузях безпеки, економічного розвитку та боротьби з корупцією. Все це продовжуватиметься", – запевнила вона.

Нуланд спілкувалася з Кулебою

17 червня заступниця держсекретаря США обговорила зустріч Байдена з Путіним з українським міністром закордонних справ Дмитром Кулебою. Вона підкреслила, що Штати дотримуються позиції: "Жодних домовленостей про Україну без України".