Генконсулка США у Єкатеринбурзі Емі Сторроу виїхала з Росії. Її прощальне звернення опублікували на сторінці консульства у фейсбуці.

Тим часом У Києві біля посольства Росії відбулася акція солідарності з Ізраїлем

Закриття консульства у Єкатеринбурзі

Консульство США у Єкатеринбурзі працювало з 1994 року – 27 років поспіль. З цього приводу генконсулка Емі Сторроу написала, що це консульство протягом усіх цих років єднало Урал і Західний Сибір зі Сполученими Штатами, надаючи візові послуги та послуги для громадян США. Окрім того, вони проводили заходи з вивчення англійської мови, семінари для підприємців та обмінні програми.

Після закриття дипустанови єдиним представництвом США в Росії буде посольство в Москві. Втім, консулка висловила сподівання, що робота невдовзі буде поновлена.

Я сподіваюся, що незабаром ми відновимо роботу в Єкатеринбурзі в повному обсязі і знову будемо працювати над зміцненням зв'язків між нашими великими країнами. А поки – до зустрічі…,
– написала Емі Сторроу.

Закриття консульств США у Росії: головне

  • Про те, що консульства закриватимуть, стало відомо пів року тому.
  • Адміністрація тодішнього президента США Дональда Трампа у грудні 2020 року заявила про намір закрити останні 2 консульства.
  • Сама Росія також вдавалася до закриття консульств США: так одне закрили в Санкт-Петербурзі у 2018 році.
  • Сталося це після того, як Сполучені Штати наказали припинити роботу російського консульства в Сіетлі через отруєння Скрипалів у Великій Британії.