Деталі авіаудару США

У результаті удару безпілотником MQ-9 мирні жителі не постраждали. Про це мовиться у заяві речника Центрального командування США Джона Рігсбі.

Читайте також У Сирії прогримів потужний вибух поблизу президентського палацу: 14 військових загинули

Відсторонення цього високопоставленого лідера "Аль-Каїди" порушить здатність терористичної організації планувати та здійснювати глобальні атаки, які загрожують громадянам США, нашим партнерам і мирним людям,
– пояснив Рігсбі.

Він зауважив, що Аль-Каїда продовжує представляти загрозу для США та союзників. Терористи використовують Сирію як базу для координації з філіями та планування зовнішніх операцій.

"США і далі атакуватиме членів Аль-Каїди та інших терористичних організацій, які мають намір завдати шкоди батьківщині США", – наголосив речник відомства.

ЄС продовжив санкції проти "Аль-Каїди"

  • 18 жовтня Рада міністрів із закордонних справ Європейського Союзу продовжила до 31 жовтня 2022 року санкції проти "Аль-Каїди" та "Ісламської держави". Вперше їх запровадили ще у 2016 році.
  • Обмеження стосуються заборони на подорожі до ЄС та замороження активів. Установам або людям, які перебувають у Європі заборонили передавати підсанкційним особам будь-які економічні ресурси.