Раніше американський президент Дональд Трамп вже заявляв, що влада США має намір залишити родовища під своїм контролем і потім вирішити, що з ними робити. Про це мовиться в поширеному у четвер листі пресслужби Пентагону.

Важливо: Курди звинуватили Туреччину в застосуванні фосфору проти мирного населення в Сирії

США зміцнюють свої позиції, в координації з партнерами по коаліції, додатковими військовими силами і засобами для запобігання повернення цих нафтових родовищ в руки "ІД" або інших дестабілізуючих суб'єктів,
– мовиться у документі.

Оборонне відомство США наголосило, що отримання контролю над нафтовими родовищами в Східній Сирії є одним з найбільш значних досягнень США й партнерів у боротьбі з "ІД".

У Пентагоні також зазначили, що операція по боротьбі з терористами триває.

"Ми повинні позбавити "ІД" потоку доходів, щоб гарантувати відсутність можливості її відродження", – підсумували у міністерстві.

Що таке "Ісламська Держава"?Невизнана мусульманська терористична держава і міжнародна терористична, мілітаристська група напрямку салафітський джихадизм. "ІД" має на меті розширення свого впливу на всю земну кулю не рахуючись з людськими жертвами. Починаючи щонайменше з 2004, провідна мета групи – заснування Ісламської Суннітської держави. Особливо, "ІД" прагне встановити халіфат, Ісламську державу на чолі з халіфом, що є наступником Пророка Мухаммеда.