Командування Сил спеціальних операцій Збройних Сил України показало чудове відео, на якому російські військовослужбовці в паніці бігають з мертвим побратимом внаслідок атаки наших бійців.

Читайте також: Російські військові скаржаться на неефективність своїх атак проти Збройних Сил України

Деморалізований, виснажений морально і фізично ворог – завжди легша здобич для воїнів Сил оборони,
– підписали відео в Командуванні ССО.

З кожним днем все більше і більше російських військовослужбовців заглядають смерті в очі та дезертують, боячись вже ніколи не повернутись додому.

На відео, яке опублікували на сторінці Командування ССО, видно, як в умілих руках оператора ССО невеликий дрон з легким і недорогим боєприпасом може навести чималу паніку на позиціях росіян в районі Сєвєродонецька Донецької області.


Оператори ССО знайшли розташування орди біля Сєвєродонецька / Скриншот з відео


Дрон кидає невеличкий снаряд на ворогів / Скриншот з відео

Внаслідок атаки українських професіоналів "четверо росіян отримали статус "хороших" і повернуться додому у пластикових мішках".


Двох окупантів ліквідовано / Скриншот з відео

Зокрема у Командуванні ССО зазначили, що після цього випадку деморалізований підрозділ російського війська у паніці покинув раніше зайняту позицію біля Сєвєродонецька.


Одного "хорошого" росіянина завантажили в спеціальні евакуаційні автомобілі / Скриншот з відео


Бійці ССО назвали недоевакуаційний транспорт "Жигулі: DEAD ORK" / Скриншот з відео

На фронті подібні акції наші оператори проводять постійно. Нам важливо аби російські загарбники щохвилини очікували небезпеку, втомлюючись і втрачаючи таку важливу на фронті увагу. І це завдання воїни ССО України виконують напрочуд добре,
– розповів у повідомленні.

Попри велику перевагу окупантів у кількості техніки та особового складу, українці щодня ліквідовують ворогів:

  • Артилеристи 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади влучили у пункт дислокації командування одного з підрозділів російських окупантів. Постріл на відстань у 20 кілометрів наші майстерні герої здійснили з гаубиці 155-го калібру, яку передали в рамках допомоги від США.
  • Сьогодні, 23 травня, мер Мелітополя Іван Федоров повідомив про вдалу операцію військових, партизан та спецслужб у місті. Внаслідок чого вдалось паралізувати доставку вогнепальної зброї, боєприпасів до Мелітополя та всіх окупованих територій.
  • Стратегічне командування ЗСУ оприлюднило імена, звання, походження і навіть фото чергової порції окупантів, які заблукали "на навчаннях" в Україні, але вже повернулись додому, щоправда, вантажем "200".

Вас це може зацікавити – 45 артилерійська бригада красиво нищить техніку росіян: дивіться відео