Інформацію про підвищення тарифів у листопаді Денис Шмигаль назвав маніпуляцією. Однак за словами прем'єр-міністра, фейки поширюють перед кожним опалювальним сезоном.

Цікаво У Міненерго заявили, що опалювальний сезон "пройдемо спокійно"

У двох областях не ввімкнули опалення

Денис Шмигаль заявив, що в Україні хороша статистика підключень до теплопостачання станом на початок листопада. Зокрема опаленням забезпечені:

  • 97% будинків;
  • 96% дитячих садочків;
  • 95% шкіл.

Загалом до теплопостачання підключили 99% житлового фонду в 22 областях України. Однак на Одещині та Херсонщині ці показники значно нижчі. Причиною цього є те, що через теплу погоду в жовтні місцева влада вирішила не вмикати опалення.

У цих регіонах (в Одеській та Херсонській областях – 24 канал) доволі довго було тепло, а тому місцеві керівники не включали батареї. Зараз у них завдання до кінця тижня запустити весь процес,
– заявив Шмигаль.

Прем'єр-міністр доручив уряду проконтролювати ситуацію з теплопостачанням у цих двох областях.

Опалювальний сезон в Україні: останні новини

  • Через відмову Росії закуповувати додаткові транзитні потужності в України, у європейських сховищах суттєво знизилися запаси газу. Це спричинило рекордне зростання цін на блакитне паливо.
  • В Україні заявляють, що газу в наших сховищах вистачить для успішного проходження опалювального сезону. Такої позиції дотримується і секретар РНБО Олексій Данілов.
  • Низка областей України через брак палива оголосили надзвичайний стан в енергетиці. Однак прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що такі рішення були технічними, щоб швидше виконати умови меморандуму між "Нафтогазом", урядом та місцевим самоврядуванням.
  • 25 жовтня Кабінет Міністрів зобов'язав "Нафтогаз" знизити ціну на газ для населення та бюджетних установ.