Український письменник, журналіст та правозахисник Станіслав Асєєв став до лав Збройних Сил України. Він майже три роки перебував у російському полоні та навіть написав про це книгу.

Дивіться також Від повістки – до "полігону": як відбувається процес мобілізації в Україні покроково

Його утримували в "Ізоляції"

Під псевдонімом Станіслав Васін публіцист з Донецька, продовжував писати в українські ЗМІ після окупації Донбасу у 2014 році.

З 2017-го по грудень 2019 року Асєєва тримали в "Ізоляції" – в'язниці бойовиків Донеччини. Про рішення мобілізуватись розповів його старий друг, який раніше займав посаду колишнього в.о. голови Державної екологічної інспекції, а зараз є аеророзвідником Єгор Фірсов.

Він повідомив, що Асєєв приєднався до піхотної бригади першої лінії оборони.

Для мене – це рідна рота, де я служив до переходу у підрозділ БПЛА.І один з найсильніших підрозділів по злагодженості нашої бригади, де Стас зараз вносить свіжі сили,
– написав Фірсов.

Він також зауважив, що Станіслав провів у російському полоні майже три роки та з початком повномасштабної війни отримав чимало пропозицій від міжнародних фондів про роботу за кордоном, однак він обрав собі інше місце.

Відомий ресторатор вступив до ЗСУ

  • Ресторатор Даніель Салем, який з початком повномасштабного вторгнення вступив до лав ЗСУ, часто ділиться з підписниками своїми буднями на передовій. Днями він показав "армійський кінотеатр".
  • Захисник виставив фото зі свого намету, де видно, як він проводить вільний час на передовій. З'ясувалося, що чоловіку до вподоби дивитися фільми. Для цього він зробив спеціальну конструкцію й тепер має армійський "кінотеатр".
  • Цікаво, що він мав військовий досвід, а також медичну освіту.