Про цей інцидент з посиланням на місцеві телеграм-канали повідомляє український журналіст Денис Казанський. На жаль, окупанти помітили кнопки, коли почали їсти пиріжки, передає 24 Канал.

Важливо Назвав шпигункою і закатував: окупант, чиї вірші просувало міноборони, вбив дівчину з Луганська

Небезпечні пиріжки на Луганщині

Як пишуть телеграм-канали Луганської області, в тимчасово окупованому Старобільську бабуся пригостила російських військових пиріжками. Ті не змогли відмовитися й взяли "гостинці". Втім, коли російські загарбники сіли за стіл й почали ламати пиріжки, то помітили всередині канцелярські кнопки.


Окупантів пригостили пиріжками з канцелярськими кнопками / Фото з мережі

Щось не любить населення Луганщини "визволителів". Сюжети, як з дитячих радянських книг про опір нацистським окупантам. Зіна Портнова, піонери-герої й все інше. Лише у ролі нацистів тепер російські солдати,
– прокоментував інцидент Казанський.

Окупанти бідкаються на спротив українців

Бійці Третьої штурмової бригади днями взяли у полон 28-річного окупанта. Під час спілкування з військовими росіянин почав бідкатися на спротив українців на тимчасово окупованих територіях.

Так, окупант розповів, що українці здають позиції російських військових, а також труять їх.

"Здають позиції, отруюють людей (російських військових – 24 Канал). Якось я їхав на машині, й по мені відпрацював маленький міномет. Пізніше ми дізналися, що це була пара, яка була проти нашого перебування тут", – розповів окупант.