Нове відеозвернення Тихановської: деталі

Ролик із закликом Тихановської з’явився на ютьюб-каналі її чоловіка "Страна для жизни". На перших секундах Тихановська називає страйкарів символом нової Білорусі, а білорусів – сильною та працелюбною нацією.

Зверніть увагу Перше засідання Координаційної ради Тихановської: які вимоги щодо зміни влади висунула опозиція

"Ми – сила, що може змінити та вже змінює майбутнє нашої країни. Країни, яку він (Олександр Лукашенко – 24 канал) хоче у нас вкрасти, як він уже вкрав наш вибір і покалічив наших братів, сестер, чоловіків, дітей", – підкреслила вона.

Політикиня зауважила, аби припинити це свавілля, слід об’єднатися. За її словами, настав час згуртуватися.

"Ви вже показали неймовірну єдність і проявили сталеву витримку. За це вам величезне дякую. Ви залякали диктатуру, вона тремтить від страху перед вами, вашою силою та мужністю", – каже Тихановська.

Кандидатка в президенти додає, що з ціжї причини сьогодні білоруси відчувають величезний тиск і щодо них ідуть погрози. Оскільки страйки затиснули диктатуру в кут і поранили її в самісіньке серце

"Тому зараз вас усіма способами намагаються розділити та посварити. Адже, якщо ми всі будемо разом, у цього режиму не залишиться ні єдиного шанси. Страйки – це абсолютно легальна та потужна зброя проти режиму. Вони це знають. І тому вас залякують", – наголосила вона.

Тихановська закликала страйкарів залишити страх диктатурі та нагадала їм, що вони – не одні, оскільки з ними – вся Білорусь. Крім того, у фонди підтримки вже пожертвували мільйони, "щоб допомогти білорусам витримати тиск і не зламатися під загрозою".

Майбутнє Білорусі, а отже, і майбутнє наших дітей залежить зараз від вашої єдності та вашої рішучості. Тому я прошу вас, продовжуйте та розширюйте страйки. Не ведіться на залякування. Об'єднуйтеся. Ми змусимо владу, що зачинилися у своїх палацах, почути наші голоси, які вона у нас вкрала,
– зазначила Тихановська.

Мета білоруської опозиції, продовжує кандидатка в президинти, є простою – припинити насильство, звільнити політичних в'язнів, провести прозорі, вільні та чесні вибори.

"Разом ми є силою. Силою, перед якою не вистоїть жодна диктатура. І пам'ятайте, тільки разом ми зможемо побудувати країну для життя", – підсумувала Тихановська.

Попереднє відеозвернення Тихановської Цього разу до лідерів Європи: відео

"Переможимо режим разом – страйки тривають": відеозвернення Світлани Тихановської

Головне про останні події в Білорусі

  • Після оголошення результатів президентських виборів у Білорусі 9 серпня люди почали масово виходити на вулиці. Річ у тім, що білоруси не погоджуються з перемогою Олександра Лукашенка та вважають вибори сфальсифікованими.
  • ОМОН з самого початку мирних протестів жорстоко розганяв та затримував активістів. Дехто з протестувальників просиділи у СІЗО декілька днів без можливості зв'язатися з рідними. Ба більше, силовики катували та мордували активістів.
  • Вже 13 днів поспіль білоруси влаштовують мирні мітинги протесту, страйки та демонстрації. Люди вимагають: провести чесні вибори, звільнити усіх політв'язнів та покарати ОМОНівців, які били та катували мирних демонстрантів.
  • Станом на 21 серпня у Білорусі офіційно підтвердили загибель чотирьох людей під час протестів. Правозахисники кажуть, жертв було більше.

12 день протестів у Білорусі – дивіться відео: