Про це міністр внутрішніх справ повідомив під час брифінгу в середу, 22 вересня.

Читайте також Замах на Шефіра під Києвом: усе, що відомо про обстріл авто помічника Зеленського

Хочу наголосити, що метою даного нападу було не налякати, а саме вбити першого помічника Президента України. По автомобілю було здійснено понад 10 пострілів, понад 11 вхідних отворів поки зафіксовано,
– сказав глава МВС.

Денис Монастирський зазначив, що водія Сергія Шефіра, який зазнав поранень під час обстрілу, прооперували і його життю нічого не загрожує.

"Ще до того, як поїхати в лікарню, він встиг вказати слідчим звідки конкретно здійснювалися постріли. Це дало можливість здійснювати огляд місця події та проводити необхідні слідчі дії", – додав міністр.


Брифінг МВС щодо обстрілу авто Шефіра / Фото Міністерства внутрішніх справ

Слідство розглядає 3 версії

Голова Нацполіції Ігор Клименко заявив, що слідство розглядає 3 версії події:

  • у зв'язку з державною діяльністю потерпілого;
  • з метою тиску на вище керівництво держави;
  • з метою дестабілізації політичної ситуації в нашій державі.

За його словами, також перевіряють версію про участь іноземних спецслужб.

Обстріл авто Шефіра: коротко

  • Між селами Круглик і Ходосівка, що на Київщині, 22 вересня невідомі обстріляли машину помічника Володимира Зеленського – Сергія Шефіра. Унаслідок нападу поранили водія, його вже прооперували.
  • Народний депутат Давид Арахамія заявив, що Сергій Шефір їздив як сам, так і з водієм, а державною охороною не користувався. За словами глави фракції "Слуга народу", машину чекала засідка біля лісу.
  • На напад відреагував і президент Володимир Зеленський, який зараз перебуває в США. Він наголосив, що "передавати привіт пострілами з лісу в авто мого друга – це слабкість", а відповідь буде сильною.

На Київщині обстріляли авто Шефіра: дивіться відео