Про це повідомляє американське NBS.

Читайте також: У США влаштували стрілянину на виставці: є жертви та багато поранених

Поліція вже встановила особу зловмисника, який стріляв по журналістах. Це Джарред Рамос, у його будинку вже провели обшук. Також відзначили, що чоловік спеціально пошкодив пальці рук, щоб його не розпізнали по відбитках.

За версією ЗМІ, мотивом стрілка було звинувачення журналістів Capital Gazette в наклепі. У 2012 році він подав до суду на редакцію після того, як журналіст написав про його вину у кримінальному злочині в 2011 році. Проте справу чоловіка було відхилено, і апеляційний суд підтвердив це рішення.

Попри трагедію, свіжий номер газети все ж вийшов за розкладом. Його присвятили п'ятьом загиблим співробітникам. На першій шпальті розмістили їх фотографії, а одну сторінку залишили порожньою – щоб вшанувати пам'ять про загиблих.

Цей чоловік був готовий стріляти в людей. Його метою було завдати шкоди,
– заявив на прес-конференції заступник начальника поліції округу Ганні Арундел Білл Крампф.

Президент США Дональд Трамп висловив співчуття рідним загиблих постраждалим у Twitter.

"Мене поінформували про стрілянину в Capital-Gazette. Мої думки і молитви разом із сім'ями загиблих і постраждалих", – написав президент.

Нагадаємо, зловмисник спочатку вистрілив у скляні двері офісу, а далі відкрив вогонь по декількох працівниках видання. У газеті Capital Gazette працюють три адміністративні працівники, сім редакторів і вісім дописувачів, які охоплюють різні теми, включно з судовими засіданнями, розвагами та освітою.