Стрємоусов загинув 9 листопада 2022 року в Херсонській області. Оскільки офіційно влада не може підтвердити смерть колаборанта, то його засудили як живу людину.

Дивіться також Чекаємо на фінал: колаборант Сальдо повторює долю Стрємоусова – у мережі помітили цікавий момент

Стрємоусова засудили до довічного ув'язнення

Суд 18 жовтня ухвалив вирок, яким визнав винним Стрємоусова у державній зраді й колабораційній діяльності. Засідання відбувалося за відсутності обвинуваченого. Під час нього сторона обвинувачення вимагала визнати винним й призначити відповідне покарання в межах санкцій.

На засіданні також була присутня сторона захисту Стрємоусова. Адвокати зрадника наполягали на тому, аби постановили виправдовувальний вирок стосовно обвинуваченого.

Оцінивши докази, які були подані сторонами кримінального провадження, суд дійшов висновку про винуватість громадянина у скоєнні кримінального правопорушення та призначив йому покарання за сукупністю кримінальних правопорушень у вигляді довічного позбавлення волі з конфіскацією майна,
– повідомили в суді.

Суд оголосив вирок у справі зрадника Стрємоусова: дивіться відео

Стрємоусов загинув в ДТП

  • Після повномасштабного вторгнення Стрємоусов перейшов на бік агресора та під час окупації частини Миколаївської області та Херсона увійшов до складу місцевої окупаційної адміністрації. В окупованому Херсоні він обіймав посаду заступника голови окупаційної адміністрації. Він активно підтримував окупантів й виступав за те, аби на Херсонщині чимшвидше почали впроваджувати російські рублі.
  • У мережі 9 листопада 2022 року повідомили, що зрадник Кіріл Стрємоусов загинув у ДТП. Згодом у мережі з'явилися світлини з місця аварії у Херсонській області.
  • Колаборанта Стрємоусова поспіхом поховали в Криму. Тоді на церемонії прощання труна була відкрита, але обличчя зрадника чомусь прикрили. Можливо, окупанти таким чином приховали понівечене обличчя, втім, існувала думка, що насправді в Криму могли поховати не Стрємоусова.