Зі заяв російських посадовців зрозуміло, що Росія збирається ігнорувати норми міжнародного права. Власне, прессекретар президента держави-терористки Дмітрій Пєсков озвучив позицію Кремля стосовно того, що Міжнародний кримінальний суд у Гаазі готується порушити дві справи через вторгнення Росії в Україну. Про це інформує 24 Канал з посиланням на ворожі ЗМІ.

Дивіться також Танець жертви та агресора на "Вімблдоні": чому в тенісі карають за відсторонення росіян

Чергова порція маразму від Кремля

Пєсков заявив, що Росія не визнає Міжнародний кримінальний суд у Гаазі та його юрисдикцію. Тобто він, як і інші російські посадовці, думає, що зможе уникнути відповідальності за все те, що російські загарбники зробили на території нашої держави.

Як не дивно, згадав головний рупор Кремля у своїй маразматичній заяві також про "де ви були 8 років, коли бомбили Донбас". Хоча й, звісно, мали його слова геть непереконливий вигляд.

Протягом багато років ні якісь міжнародні суддівські органи, навіть ті, які ми не визнаємо, ні інші члени міжнародної спільноти не спромоглися звертати увагу на руйнування громадянської інфраструктури, на вбивства громадянських людей, які українські націоналісти влаштовували на Донбасі,
– сказав він.

Україна працює над створенням трибуналу

  • Хай би там що Пєсков не молов, однак міжнародне право на те і є міжнародним правом, аби його дотримувались усі країни у світі, зокрема Росія. Тобто уникнути відповідальності Путіну та всім його прихвосням за цю війну не вдасться.
  • Додамо, що не так давно політолог Андрій Вігірінський зазначав, що завдання номер один для усієї дипломатії зараз – це створення трибуналу для керівництва ворожої держави.
  • Водночас правозахисник Марк Фейгін констатував, що коли судний день таки настане, то проти Путіна свідчитимуть "свої ж" – себто йдеться про найближче оточення диктатора.