20-річного одесита Лук'яна Зайцева визнали винним у дрібному хуліганстві. Галицький районний суд призначив йому штраф – 51 гривня. Окрім цього, хлопець мусить сплатити 537 гривень судових витрат. Самого обвинуваченого на судовому засіданні не було. За ним ще лишається право на апеляцію. 24 Канал пригадує деталі інциденту.

Дивіться також Актор "Охоронця" Кевін Костнер нібито "приїхав" до Києва: що насправді відбулося

Що трапилося

Інцидент стався ще 7 травня. Журналіста Романа Гурського роздратувала російська музика, яка голосно лунала із авта Range Rover. І не яка-небудь, а Григорія Лєпса, артиста, який публічно підтримав російську агресію.

Тоді журналіст не стерпів. Узявши із собою телефон із увімкненною камерою, він підійшов до авто і поцікавився у його пасажирів, чи вважають, що слухати російську музику зараз – це нормально.

У авто перебувало троє молодих хлопців. Один із них, який сидів на передньому пасажирському сидінні, спробував вихопити у журналіста телефон, а потім намагався вдарити його в обличчя.

Свої дії молодик супроводжував російською лайкою. Гурський не розгубився – викликав патрульних, однак порушники швидко натиснули на газ і втекли. А журналіст пішов до поліції писати заяву про хуліганство.

Втім, на цьому історія не скінчилася. Завдяки широкому розголосу 8 травня це саме авто зупинили патрульні.

Один із учасників сутички навіть записав відеозвернення, в якому попросив вибачення за свою поведінку: агресію і російську музику. Ним виявився 20-річний одесит Лук'ян Зайцев. Він визнав, що його дії не личать чоловікові, який "живе в Україні та спілкується українською мовою", та повідомив, що їде в поліцію писати пояснювальну.

Російські пісні в Україні після початку вторгнення