Відповідну інформацію він вніс у свою декларацію. Гроші отримав 25 червня 2021 року.

До теми Є підстави, щоб Вовк поніс заслужене покарання, – Веніславський

Суддя Вовк отримав зарплату в ОАСК

Зарплата за основним місцем роботи Павла Вовка, згідно з декларацією, становить 330 557 гривень. Отримав він її за основним місцем роботи – в Окружному адміністративному суді міста Києва.

До речі, Володимир Зеленський 13 квітня 2021 року вніс до Верховної Ради законопроєкт щодо ліквідації Окружного адмінсуду Києва. Глава держави заявив, що довіра до суду втрачена. Документ позначений як невідкладний.

Голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін заявив, що профільний комітет не поспішає виконувати завдання глави держави та розглядати ініціативу.

21 липня представник президента в Конституційному Суді Федір Веніславський розповів, що в 2021 році проголосують за закон про ліквідацію ОАСК.

Справа скандального судді Вовка з ОАСК: що відомо

  • У 2019 році з'явились так звані "плівки Вовка". Їх оприлюднили працівники антикорупційних органів. На них чутно, як судді Окружного адмінсуду Києва домовлялися про конкретні судові рішення.
  • Там мовиться про й те, що нібито Вовк з колегами планували повністю контролювати судову гілку влади та впливати на розвиток подій у державі.
  • 1 липня 2020 року НАБУ оголосило йому про підозру. Справу розслідують САП і НАБУ.
  • Згодом у 2020 році скандального суддю оголосили в розшук.
  • 9 липня 2021 року ВАКС відхилив клопотання НАБУ щодо справи "плівок Вовка". Відомство просило обмежити захисту суддям ОАСКу терміни на ознайомлення з матеріалами справи.