Водночас постраждалі є і серед протестувальників. Щоправда, їхня точна кількість наразі невідома.

Важливо Під час акції протесту ФОПів під Радою сталися сутички: поліція почала затримувати людей

Як повідомляє низка телеграм-каналів, постраждали щонайменше 2 журналісти і 2 оператори. Водночас у протистоянні під Радою постраждав ще й протестувальник. Навіть після допомоги лікарів він не подавав ознак життя.

Правоохоронці застосували сльозогінний газ

Поліції таки вдалося захопити сцену організаторів акції. Її намагаються демонтувати. Правоохоронці активно затримують людей і застосовують сльозогінний газ.

Згодом стало відомо, що протестувальники таки відновили контроль за сценою, зіткнення припинилися. ЗМІ описують ситуацію так:

Чесно, незрозуміло, навіщо взагалі штурмували сцену. Протестувальники вже хотіли відходити і ухвалювали рішення, коли продовжити протест, аж раптом силовики вирішили захопити сцену, що спровокувало нову хвилю зіткнень. Але зараз поліцейські відступили.

Яка ситуація під Верховною Радою / Фото 24 канал (Аліни Туришин), "Радіо Свободи"

Силовики напали на журналістів: дивіться відео

Активісту стало зле під Радою: дивіться відео

Зауважимо, що постраждалі є і серед силовиків. На оприлюдненому відео видно, як побратими відводять одного з правоохоронців подалі від натовпу.

Правоохоронцям теж дісталося: дивіться відео

Нардепів евакуювали

ЗМІ повідомляють, що нардепів Верховної Ради евакуювали з будівлі парламенту через підземний перехід. Там, мовляв, є спеціальний вихід для таких випадків.

Парламентарів евакуювали з Ради: дивіться відео

Мітинг під Радою: головне

У вівторок, 25 січня, під Верховною Радою проходить акція "SaveФОП" під назвою "Спрощена система оподаткування – зберегти!". Серед вимог учасників – ухвалити законопроєкт №5866-1, спрямований на захист спрощеної системи оподаткування.

Законопроєкт пропонує відновити право ФОПів 1 – 4 груп не застосовувати РРО щодо товарів та послуг, вартість одиниці яких не перевищує 1 мінімальної зарплати. Також пропонується ввести окремі ліміти доходів для ФОПів з найманими працівниками.