Свій вечірній виступ президент розпочав з висловлення співчуття рідним загиблого та поранених унаслідок удару авіабомби по центру Харкова.

Дивіться також Усе за планом: Зеленський пояснив, хто визначає цифри щодо мобілізації

Світ має силу, аби примусити Росію до миру

Зеленський зазначив, що бомби, які країна-агресорка скидає на українські міста, – це одна з ключових основ путінської здатності воювати.

Чим швидше світ допоможе нам розібратись із російською бойовою авіацією, що запускає ці бомби, чим швидше ми зможемо завдати ударів – цілком справедливих, до речі, – по російській військовій інфраструктурі, по російських військових аеродромах, тим ближче буде мир,
– наголосив політик.

Під час відбиття ворожого наступу на Харківщині Україна довела, що рішучість партнерів справді допомагає.

Інші сміливі рішення, яких потребує наша країна, теж дуже стануть у пригоді. Найближчими тижнями Київ продовжить комунікацію, аби отримати ці необхідні рішення.

Плюс 10 підписів під комюніке

Цими тижнями з'явилися нові десять підписів після Саміту під комюніке – від різних суб’єктів, з різних частин світу. Також уже є більше деталей і щодо роботи в групах – за пунктами формули – над конкретними безпековими питаннями.

"Мир не має альтернативи, і як би Росія не намагалась розширити війну, ми зробимо все, щоб мир Україні повернути. Справедливий мир", – наголосив Зеленський.