Допомога українській армії, збір коштів на майбутнє відновлення України та усі можливі засоби стримання російських окупантів – це пріоритетні завдання України на міжнародній арені. Наші дипломати, музиканти, спортсмени та волонтери роблять усе можливе для того, щоб наблизити нашу перемогу.

Читайте також Моторошні руйнування у Сєвєродонецьку та Рубіжному: супутникові фото наслідків дій росіян

Світоліна – новий амбасадор UNITED24

Президент України Володимир Зеленський у своєму традиційному звернені до українців повідомив про те, що Україна дуже активно працює над тим, щоб залучити кошти на допомогу українській армії та відновлення країни після війни.

Один із потужних інструментів для успіху на цьому напрямку є державна фандрейзингова платформа UNITED24. Вона працює лише місяць, але вже залучила більш як півтора мільярда гривень.

Сьогодні амбасадоркою UNITED24 стала Еліна Світоліна, наша відома й дуже успішна тенісистка. Разом з Андрієм Шевченком, першим амбасадором UNITED24, Еліна працюватиме, щоб залучити нову підтримку для нашої держави. Все для України. Саме так, працюючи разом, кожен і кожна зможемо повернути нормальне життя на всі території, яким наші військові повернули безпеку,
– сказав Зеленський.

Також він повідомив про те, що на деокуповані території повертається нормальне життя. Людям повертають електропостачання, постачання води, газ та зв'язок. Це дуже складно робити, але українцям усе вдається.

Звісно, відбудова після руйнацій, яких завдали окупанти Україні, потребуватиме часу, але й тут нас чекатиме успіх, а UNITED24 та інші фонди цьому сприятимуть.

Війна Росії проти України: останні новини

  • Російські окупанти продовжують масштабні штурмові дії на Донбасі. Ворог без перерви гатить по мирних містах своєю артилерією. Як показали супутникові знімки, наші міста на Луганщині зазнали жахливих руйнувань.
  • Нашим героям у зоні ООС вдалося відбити 11 атак ворога. Також росіяни зазнали втрат у бойовій техніці.

Дивіться відео звернення Володимира Зеленського до народу України