Про це на своєму ютуб-каналі розповів військовий експерт Олег Жданов, передає 24 Канал. За його словами, упродовж 5 та 6 лютого українські військові знищили аж 25 танків противника, що можна порівняти практично з танковим батальйоном. Це – своєрідний рекорд.

До теми Шуба за чоловіка: вдовам ліквідованих окупантів компенсують смерть рідних одягом

Можемо суттєво виснажити окупантів

Як наголосив Жданов, також 5 та 6 лютого Сили оборони знищили аж 1900 російських загарбників. Якщо такі темпи ліквідації загарбників триватимуть і надалі, то боєздатність окупантів суттєво знизиться.

Якщо будемо витримувати темпи знищення окупантів в 1000 на день, то за пару місяців вийдемо на хороший результат в плані зниження боєздатності російського угруповання на території України,
– зауважив Жданов.

Певні підтвердження таких великих втрат можна побачити у повідомлення від української розвідки. Там стверджують, що в російського командування в Луганській області виникла несподівана проблема – вони не мають куди дівати трупи окупантів.

Жданов розповів про успіхи українських військових: дивіться відео

Саме тому в окупованому Новопскові росіяни будують стаціонарний крематорій. Там спалюватимуть тіла російських загарбників.

Якби вони все це везли в Росію, то там були б повні вантажівки з тілами. А по Росії пішла б хвиля розсилок цих "бандеролей". Ймовірно, командування росіян не може цього допустити. Бо це може спричинити соціальну напругу в суспільстві,
– зазначив Жданов.

Свіжі втрати російських загарбників

  • Окупанти продовжують втрачати величезну кількість військових на війні проти України. Упродовж минулої доби, 7 лютого, Сили оборони знищили ще 910 російських загарбників.
  • Загалом з початку повномасштабного вторгнення російська армія вже втратила 134 100 окупантів. Сюди не входять дані щодо поранених загарбників.
  • Також окупанти вже втратили 3253 танки, 6458 бойових броньованих машин, 2236 артилерійських систем, 461 реактивну систему залпового вогню, 228 засобів ППО, 295 літаків, 285 гелікоптерів, 1961 безпілотник оперативно-тактичного рівня, 211 одиниць спеціальної техніки тощо.