Ввечері 31 грудня у Запоріжжі чоловік напідпитку вистрибнув з вікна багатоповерхового будинку і впав на 2-річну дитину.

Читайте також: Школярка з Києва потрапила до лікарні після пива з коньяком

Місцевий журналіст Юрій Гудименко на сторінці у Facebook повідомив, що прямо на похороні, стоячи біля труни дитини, священик УПЦ МП Євген Молчанов відмовився відспівувати мертвого хлопчика. Навіть не допомогли благання матері, яка на колінах просила його.

Тому що дитину хрестили в церкві Київського патріархату. А відспівувати дитину прийшов священик Московського. Організатори похорону не подумали, а збожеволілим від горя батькам було не до цих тонкощів. І він відмовився відспівувати дворічну дитину, хрещену в "незаконній церкві",
– пише журналіст.

Батьки вирішили відвезти тіло дитини в найближчий храм – імені Івана Кронштатського, який теж належить до Московського патріархату, але там також відмовилися відспівувати померлого. За словами батька, священики просто закрили двері перед ними і попросили покинути територію церкви.

"Батюшка сказав, що дитина нехрещена, а церква – незаконна. Мати плакала і падала перед ним на коліна, але це не допомогло", — повідомив батько хлопчика Роман Поліщук.

Вдалось знайти священика Київського патріархату з церкви Святого Миколая, де хрестили дитину, який відспівав дитину, і малюка змогли нарешті поховати. Журналісти запитали архієпископа Запорізького, що він думає про це, той сказав, що його священики зробили все правильно.

Я хочу, щоб цей священик, і священик тієї церкви, до якої вони звернулися потім і де їм теж відмовили у відспівуванні їх мертвої дитини, і взагалі весь Московський патріархат горів в пеклі. Зараз. У пеклі на землі. У пеклі в Україні,
– в розпачі додав Гудименко, обурений діями священиків.