Керівник громадської організації "Дорожній контроль Захід" Олександр Клімов розповів, що затриманий вчора начебто святкував отримання звання підполковника, після чого сів п'яний за кермо. Киницького уже відсторонили від роботи.

Раніше Начальник патрульної поліції Львівщини оскандалився з подарунком коханій: його відсторонили

Як затримали Киницького

Зазначають, що авто, яким керував п'яний працівник Червоноградського районного відділу поліції зупинили близько 23:00 поблизу Соснівки вчора, 2 лютого.

Затриманий підполковник відмовився від перевірки на стан алкогольного сп'яніння на місці та від медосвідчення в Червоноградській міській лікарні. У результаті на нього склали адміністративний протокол за керування у стані сп'яніння.

Той факт, що йдеться саме про Степана Киницького – начальника одного з відділів Червоноградського райвідділу поліції, який перед тим обіймав посаду заступника начальника райвідділу з превентивної діяльності, підтвердили журналістам ZAXID.NET у поліції.

Полковника уже відсторонили

Порушника зафіксували співробітники управління головної інспекції ГУ Нацполіції Львівщини, які і склали на нього адміністративний протокол.

За цим фактом в поліції Львівщини вже розпочали службове розслідування. Степана Киницького відсторонили від виконання службових обов’язків.

Останні скандали на Львівщині

  • Раніше у цікаву ситуацію потрапив начальник патрульної поліції Львова Роман Пилипенко через перепустку на проїзд площею Ринок у Львові, яку він нібито подарував своїй дівчині.
  • Після цього його відсторонили від роботи й почали службове розслідування, а в міській раді заявили, що перепустка – не дійсна.

Більше про це Оскандалився через перепустку: мережу підірвав зашквар з керівником патрульної поліції Львівщини

  • Також нещодавно у Львові поліцейський сподівався отримати хабар за "уникнення від мобілізації". Він обіцяв місцевій мешканці "вирішити питання" щодо мобілізації її родича до ЗСУ за 3,5 тисячі доларів. Викриття проводили спільно з ДБР.