Про це повідомляють російські ЗМІ. Крім того, очевидці заявляють, що у небі буцімто збили ракету, передає 24 Канал.

До теми Росія має слабкий внутрішній захист: ексагент КДБ пояснив, що на це вказує

Що відомо про вибухи у Таганрозі

Очевидці повідомили про потужні звуки вибухів у Таганрозі близько 10 години 28 хвилин за місцевим часом (9 година 28 хвилин – за київським). Жителі міста наголосили, що щось "бахнуло у центрі міста".


У Таганрозі чули потужні вибухи / Фото з російських телеграм-каналів

Користувачі місцевих телеграм-каналів повідомляють, що вибух у місті був настільки потужним, що "аж вікна здригнулися". Водночас що саме сталося ніхто не міг повідомити.


Жителі Таганрога бідкаються про вибухи / Фото з російських телеграм-каналів

Згодом у мережі з'явилися кадри того самого вибуху у Таганрозі. На відео можна побачити, як у небо здіймається чорний стовп густого диму.

Після вибуху у Таганрозі у небо піднявся стовп диму: дивіться відео

Водночас російські пропагандисти поспішили заспокоїти жителів Таганрога, сказавши, що нібито "комплекси ППО збили ворожу ракету". У цій атаці вони традиційно "звинуватили українських військових".

Вибух у Ростові був доволі гучним: дивіться відео

Наразі достеменно невідомо, чи є внаслідок вибуху у Таганрозі постраждалі. Крім того, окупанти не повідомляли, чи є якісь пошкодження у місті.

Перші секунди вибуху у Ростові: дивіться відео

Водночас влада Ростовської області заявила, що "жодних вибухів на території Таганрога не зафіксовано". Окупанти також зазначили, що у самому місті нібито "тихо, без жодних гучних подій".

Раніше вибухи лунали у російському Ростові

  • У Ростові 4 грудня пролунали потужні вибухи. Місцеві жителі зазначали, що "тричі чули гучні звуки" у населеному пункті.
  • Водночас місцева влада вирішила одразу у пропагандистському дусі заспокоїти громадян. Так, губернатор області Васілій Голубєв заявляв про роботу сумнозвісних сил російської ППО.
  • Зрештою у місцевій владі не казали, чи є внаслідок вибухів у Ростові постраждалі. Крім того, пропагандисти нічого не говорили про пошкодження у місті.