Про це 24 Каналу розповів ексспівробітник КДБ і Служби зовнішньої розвідки Росії Сергій Жирнов. Він пригадав атаки на військові аеродроми в Росії, який не були захищені.

Дивіться також Долітає не лише до Москви: як і наскільки далеко Україна б'є по території Росії

"Путін нічого не може зробити для захисту"

Сергій Жирнов зазначив, що Росія захищена лише на територіях, де Кремль вбачає потенційні загрози:

  • захід Росії, який ближче до країн НАТО;
  • південь Росії у районі Кавказу, бо далі там є Туреччина – держава-член Альянсу;
  • Далекий Схід, де поруч розташовані Китай, Японія.

У грудні 2022 року російські військові аеродроми опинилися під атакою України. Мовиться як про "Енгельс", так і "Дягілєво", де розташовувалися винищувачі Росії. Також у 2023 році невідомі безпілотники прилетіли до Кремля.

Москва виявилась слабко захищено. Росія загалом слабко захищена. Проти цього Путін не може нічого зробити, тому що у нього все озброєння йде на фронт проти України. Якщо думати, що вони можуть щось компенсувати за цим фронтом, то це дуже перебільшено,
– пояснив ексагент КДБ.

Жирнов про відсутність внутрішнього захисту у Росії: дивіться відео

Останні новини Росії

  • Владімір Путін підписав наказ про збільшення штатної кількості армії до 1 мільйона 320 тисяч солдатів. Водночас загальний штат війська країни-агресорки становитиме 2 мільйони 209 тисяч 130 осіб.
  • Видання The Moscow Times написало, що у Росії через санкції почалися серйозні проблеми з авіацією. Зазначається, що всього за 2 дні ж 5 бортів змушені були йти на екстрені посадки через несправності. В усіх випадках не було жертв чи постраждалих, але можна зробити висновок щодо ефективності санкцій.
  • Голова МЗС Росії Сєргєй Лавров публічно погрожував Молдові. Він назвав Молдову "наступною жертвою гібридної війни". МЗС Молдови відреагувало на заяву Лаврова та назвало її частиною ворожих дій, які Росія намагається протягом останніх 30 років здійснити проти цієї країни.