Глава держави відзначив, що у матчі проти македонців Україні потрібною була лише перемога. І "жовто-сині" її здобули. А все інше вже не має значення.

Що ще президент написав про гру

Президент підтвердив слова тренера Андрія Шевченка, що дзвонив у роздягальню збірної після гри. За словами Зеленського, він усім гравцям, тренерському штабу та персоналу переказав вітання й подяку за важливий результат.

"Від Києва до Бухареста – майже тисяча кілометрів, але це взагалі не відстань для потужної хвилі підтримки для нашої збірної від усієї країни. За словами гравців, вони відчували цю підтримку всі 90 хвилин", – підкреслив Зеленський.

Також президент зазначив, що упродовж 90 хвилин гри можна було спостерігати масштабну синхронізацію понад 40 мільйонів українців – від Ужгорода до Луганська, від Чернігова до Сімферополя. Вболівальники спостерігали за протистоянням біля екранів на літніх майданчиках, біля офісних комп’ютерів, домашніх телевізорів, радіоприймачів і смартфонів.

Всі ми радісно кричали, коли забивали Ярмоленко та Яремчук, потім обурювалися через пенальті в наші ворота, всією країною пили заспокійливе в останні п'ять хвилин і всією країною обіймалися після фінального свистка,
– наголосив Зеленський.

Він додав, що попереду – декілька днів, аби відновити сили, нервову систему та зірваний голос. Адалі знову, але вже у матчі проти Австрії, Україна великою єдиною сорокамільйонною хвилею заряджатиме свою збірну.

Також Зеленський поділився емоціями у твітері

У цій соцмережі президент був більш лаконічним. Він зауважив, що поєдинок був напруженим. Також подякував футболістам за 3 очки та таку потрібну перемогу.

Дякуємо за справжній футбольний трилер, дякуємо за важливі три пункти! Слава Україні!,
– підсумував Зеленський у твітері.

До речі У стилі ісландців: українські гравці емоційно подякували вболівальникам після перемоги – відео

Коротко про гру Україна – Північна Македонія на Євро-2020

• Матч закінчився перемогою "жовто-синіх" із рахунком 2:1.
  • Щоправда, першими 2 голи забили саме українці.
  • Обидві команди в матчі не реалізували по одному пенальті.
  • Зараз у доробку українців – 3 очки та вони перебувають на 3 місці в групі.
  • Інші суперники української збірної – Нідерланди та Австрія – свій матч розпочнуть о 22:00.
  • У наступному турі Україна має зустрітися з Австрією. Поєдинок відбудеться 21 червня.
  • Далі у плейоф проходять перші 2 та найкращі треті команди в групах.