Танель Кріггуль приєднався до Інтернаціонального легіону. Про його смерть повідомили джерела у легіоні.

Важливо "Не вагався жодної хвилини, щоб воювати": на фронті загинув 24-річний герой з Полтавщини

Що відомо про загиблого бійця

Кріггуль допомагав Україні захиститися від агресії Росії. Він вступив до лав Інтернаціонального легіону у 2022 році.

Відомо, що чоловік служив та загинув в районі міста Лиман, що на Донеччині.

Будинок, де Кріггуль жив разом з товаришами по службі, зазнав атаки російського дрона. На жаль, від будівлі залишилися лише руїни.

Попередньо, загибель бійця сталася 30 вересня.

У посольстві підтвердили загибель естонського військового

У посольстві Естонії в Києві 9 жовтня підтвердили, що естонський солдат, капітан розвідувального батальйону Танель Кріггуль загинув внаслідок атаки російського безпілотника поблизу міста Лиман Донецької області.

Танель Кріггуль з позивним "Стінгер" був одним з бійців Інтернаціонального легіону і брав участь в основному в боях на території Харківської та Донецької областей. Зокрема, навесні він обороняв Бахмут.

Кріггуль приєднався до батальйону розвідників у 2017 році та служив у групі тральників. Двічі брав участь у закордонних операціях в Афганістані. У грудні 2022 року військовий звільнився зі скаутського батальйону за власним бажанням і пішов добровольцем в Україну.

Побратими назавжди запам'ятають Кріггуля як виняткового солдата, чудового бойового побратима та щирого друга. Танель Кріггуль – другий естонський доброволець, який загинув на війні в Україні. Першим був капітан Іво Юрак, який загинув у битві під Бахмутом 7 березня 2023 року. Танель Кріггуль добре знав про небезпеку війни, але без вагань пішов на неї. Він житиме вічно у віці 29 років,
– зазначили у посольстві.

Посольство Естонії в Києві висловило глибокі співчуття родині та друзям бійця.

Доброволець з Естонії загинув на фронті / Фото посольства Естонії

Болючі втрати України на фронті

  • Нещодавно на війні в Україні загинув військовий Андрій Сороковий з Полтавської області. Йому назавжди залишилось 24 роки. Свій останній бій він прийняв 21 вересня на Донеччині.
  • Також загинув харківський поет Олексій Івакін. Про смерть воїна стало відомо 26 вересня. Олексій був натхненником і учасником культурного середовища "Літературний SLAM".
  • Під ворожим вогнем на Донеччині загинув фотограф Володимир Миронюк. Він був громадянином США, але від 2014 року жив в Україні й був фотографом.