Ворожі медіа звинуватили Україну в нібито танковому обстрілі Бєлгородської області. Інформація про це з'явилася 17 травня, передає 24 Канал.

Читайте також Знищення військових об'єктів Бєлгородщини убезпечить Харків: оперативне зведення від Світана

Що могло статися на кордоні України та Росії

За даними ЗМІ держави-терориста, ЗСУ "обстріляли" з танку російську територію під Бєлгородом. Вони повідомили, що у середу бронетехніка випустила 12 снарядів 125-міліметрового калібру.

Техніка нібито обстріляла південні околиці хутора під назвою Старий. А сам танк ймовірно був помічений біля українського села Бударки. З російської версії виходить, що наші захисники не перетинали кордон Росії. Також заявляється про відсутність загиблих та поранених людей. Зруйновані об'єкти теж відсутні.

Чим ЗСУ "здивували" росіян

Проте танковий екіпаж зміг налякати населення сусідньої країни-агресорки. Росіяни здивовані, що українці підібралися так близько до їхніх кордонів.

В істеричних повідомленнях підкреслюється, що така ситуація сталася вперше. Раніше техніка ЗСУ не перебувала настільки близько до держкордону, бо українські воїни остерігались застосування окупантами протитанкового озброєння.

Як живеться населенню Бєлгородської області

  • Кілька днів тому російські телеграм-канали бідкалися через польоти ракет у небі над Бєлгородщиною. Очевидці зняли їхній рух на відео та виклали кадри в інтернет.
  • Окрім цього жителів Бєлгородської області змусили нервувати звичайні українці. Вони затролили окупантів на 9 травня, зробивши фейкові медалі "за визволення Бєлгорода".
  • Також росіяни, що проживають під Бєлгородом, почали все частіше чути сирени. Перед сакральним для загарбників святом у місті Шебекіно було чути вибухи. Місцева влада розповіла про пошкодження будинків та традиційно звинуватила в усьому ЗСУ.