Радник голови Офісу Президента Андрія Єрмака Михайло Подоляк відповів на кілька питань журналістів щодо Олега Татарова. У політтехнолога запитали, чому ця людина продовжує відігравати таку важливу роль в ОП, чому її не позбуваються, у чому її ефективність та які функції вона виконує.

До теми У Зеленського відповіли на закиди щодо Татарова та Єрмака

Чому Татаров досі в ОП

Як пояснив радник Єрмака, такі рішення ухвалюють керівник ОП та президент, виходячи з точки зору ефективності того чи іншого працівника на цьому місці. Подоляк закликав надати підозрам щодо Татарова "юридичного забарвлення", оскільки у них може бути зайва суб'єктивізація.

А якщо будуть юридично доведені факти, так, вони можуть не бути причиною того, що завтра буде відставка, але принаймні це юридично зафіксований факт, а не якесь компроматне розповсюдження інформації як підозри,
– зазначив радник Єрмака.

За його словами, якщо аргументовані підозри будуть надані Єрмаку, то будуть прийняті відповідні рішення. Також Подоляк закликав працювати з репутацією. На його думку, треба виходити на комунікацію із Татаровим та питати, чому він щось зробив чи не зробив. Ще він закликав не робити єдину людину відповідальною за неефективну в цілому, на його думку, систему правосуддя в Україні.

Як Подоляк оцінює діяльність Татарова

Радник Єрмака заявив, що Татаров опікується системою правоохоронних органів, аналізує її роботу та створює звіти для президента чи голови ОП. На його думку, Татаров є ефективним, оскільки він абсолютно чітко розуміє стан цієї системи та надає об'єктивний аналіз.

З цієї точки зору, а я присутній був, коли Татаров робив певні аналізи, він абсолютно чітко розуміє, як система побудована, як вона працює, де є проблеми, які проблеми, дає адекватний аналіз і таке інше,
– сказав Подоляк.

Він закликав інституціонувати ті чи інші претензії та залежати від юридичної, а не суб'єктивної оцінки тієї чи іншої людини. За його словами, Україну треба поступово перебудовувати, щоб вона була ефективною та репутаційною.

Більше новин про Татарова

  • Нагадаємо, Олег Татаров фігурував у кримінальному провадженні. Однак цю справу закрила прокуратура. Це сталося у квітні 2022 року на початку повномасштабного російського вторгнення.
  • Раніше 24 Канал публікував великий матеріал з детальною біографією Олега Татарова. У ньому згадуються найбільш скандальні вчинки неоднозначного держслужбовця.