Таку думку 24 Каналу озвучив військовий оглядач з Ізраїлю Давид Шарп. За його словами, навіть якби Україна таки отримала ракети Taurus, то з дальністю до 300 кілометрів.

До теми Шольц не заперечив передачу Україні ракет Taurus

"Багато країн, надаючи військову допомогу Україні, фактично роблять це німецьким коштом. Німці компенсують їм або грошима, або зброєю. Наприклад, радянські боєприпаси та озброєння, які передавались Україні, особливо на початку війни. Але Taurus – це "ідея фікс" для канцлера Шольца", – сказав він.

Taurus – не "чудо-зброя"

Давид Шарп зазначив, що Taurus – це ракети повітряного базування. Це важливий інструмент дальнього радіуса дії, але близький за своїми характеристиками до Storm Shadow і SCALP, які Україна вже має.

Taurus не зможуть переламати хід війти. Водночас це б дало Україні додаткову кількість для ураження цілей. Однак якщо буде заборона бити Taurus по території Росії, то можливості різко знижуються.

Але у будь-якому випадку цих Taurus було б мало. Taurus не є чудо-зброєю. Це була б така важлива цеглинка в обороноздатність України, але не більше,
– переконаний військовий оглядач з Ізраїлю.

Taurus для України: останні новини

  • Канцлер Німеччини Олаф Шольц знову прокоментував передачу ракет Taurus Україні. Під час обговорення надання Україні Taurus він нарешті не заперечив категорично таку можливість. Політик також додав, що перед будь-якими рішеннями щодо Taurus Німеччині слід провести консультації зі своїми союзниками.
  • Відомо, що, зокрема, Велика Британія закликає Німеччину надати Україні Taurus. Очільник оборонного відомства Великої Британії Грант Шаппс розповів, що його країна першою дозволила Україні використовувати надану зброю для ударів по Криму.
  • Зауважимо, що Україна отримала дозвіл бити по території Росії західною зброєю, але з певними обмеженнями. Канцлер Німеччини Олаф Шольц вважає, що застосування Україною німецької зброї для ураження цілей на російській території не призведе до ескалації. За його словами, це спосіб захисту.