Згідно з повідомленнями, це буде недорогий ноутбук з діагоналлю 12 і 13 дюймів за ціною не більше 700 доларів. Ці моделі дозволять компанії конкурувати з Chromebook, які часто закупляють заклади освіти у США або учні та студенти індивідуально.

Дивіться також Новий витік розкриває два пристрої, які Apple представить 30 жовтня

Імовірні характеристики бюджетного MacBook

Дизайн бюджетного MacBook може бути досить схожим на старий 12-дюймовий MacBook, який компанія випускала з 2015 по 2019 рік. Він пропонував 12-дюймовий екран, процесор Intel серії Core M і не міг похвалитися високою продуктивністю. Крім того, для нього були недоступні останні оновлення програмного забезпечення.

У цьому новому ноутбуці нам, імовірно, варто чекати тонких рамок, яких не було у моделі, що згадувалась вище. Це забезпечить відповідність майбутнього комп’ютера нинішнім MacBook Air та MacBook Pro.

Навряд чи варто очікувати, що працюватимуть нові пристрої на останніх версіях процесорів Apple. Цього року світ побачив Apple Silicon M3, а наступного випустять M4. Щоб здешевити виробництво, користувачам можуть запропонувати, наприклад, M2 або M3, який на момент випуску вже вважатиметься торішнім.

Аналітик Мінг-Чі Куо каже, що випуск бюджетного MacBook був би вдалим ходом для компанії з огляду на те, що останнім часом інфляція змусила підняти ціни. Крім того, деякі інші фактори призвели до падіння поставок, тож у Apple утворилась велика ніша, недоотриманих доходів, куди можна було би поставити нові дешеві ноутбуки. Таке рішення привабить студентів та навчальні заклади, що в кінцевому підсумку сприятиме збільшенню обсягів поставок.