main logo

MacBook

24 трав
10:48
Багато брендів уже давно випустили складані смартфони й з перемінним успіхом їх продають. У Samsung є лінійки Galaxy Fold та Flip, Xiaomi продає свої Mix Fold, Google – Pixel Fold, Huawei постачає P50 Pocket. Водночас Apple досі не має нічого подібного, хоча чутки про iPhone з гнучким екраном ходять уже не один рік. Але поряд зі смартфоном компанія може розробляти ноутбук зі схожою концепцією.
27 жовт
11:31
Вже деякий час ми знаємо, що Apple планує представити новий бюджетний MacBook. Станеться це нібито наступного року, але вже зараз компанія завершує над ним роботу. Тож інсайдери готові розкрити трохи інформації про те, яким він буде.

Серія портативних комп'ютерів (ноутбуків) Macintosh від Apple Inc. Введені у продаж з травня 2006 року. Замінили iBook G4 та PowerBook на 12" під час переходу продукції Apple на платформи Intel.

Цільовою аудиторією цього представника серії ноутбуків MacBook є студенти та рядові користувачі. Наразі доступно дві моделі MacBook: з пластиковим корпусом та слабшою комплектацією, та алюмінієвий корпус і сучасні деталі.

Найбільш дешеві ноутбуки MacBook від Apple, 20 грудня 2008 року було представлено в алюмінієвому корпусі, створеному за технологією Unibody (алюмінієвий корпус вирізається з цільного шматка металу), але на WWDC-2009 дана модель була переведена в клас MacBook Pro з поліпшенням деяких характеристик.