Як і повідомлялося раніше, компанія представить мінімум два комп’ютери – iMac та MacBook Pro на процесорі M3. 24 канал зібрав усе, що відомо про них на цей момент.

Дивіться також Apple Watch Ultra лежали на дні озера кілька місяців, але продовжили працювати

iMac із чипом M3

Журналіст Bloomberg Марк Гурман описав деякі з головних особливостей iMac. За словами інсайдера, забарвлення iMac залишаться колишніми, як і дизайн комп'ютерів загалом, але ось ніжка отримає деякі зміни для більшого комфорту під час використання.

"Apple вже давно планувала випуск iMac M3, і кілька місяців тому він був запущений у виробництво. Ніяких інших серйозних змін, окрім чипа, не відбулося, але внутрішній дизайн підставки був підправлений. Я очікую, що кольори залишаться схожими."

Головним нововведенням стане новий 3-нанометровий процесор Apple Silicon M3, який забезпечить значний приріст продуктивності комп'ютера.

Очікується також, що розташування деяких внутрішніх компонентів також буде змінено, але поки неясно, з якою метою. Серед інших можливих, але не підтверджених нововведень – збільшений обсяг пам'яті в базовій версії, підтримка Wi-Fi 6e і яскравіший екран.

MacBook Pro із чипом M3

Про нові MacBook Pro ми тепер знаємо дві речі:

  • Він також отримає процесор Apple Silicon M3.
  • Дизайн не зміниться, порівняно з минулою моделлю.

У соціальній мережі мікроблогів Weibo, а потім і на X, з’явилася фотографія, яка показує коробку від ноутбука, що дуже схожий на MacBook Pro. Компанія щоразу змінює шпалери на кожній новій моделі, тож ми можемо відрізняти їх одна від одної на рекламних матеріалах і коробках. Зображення на цій коробці абсолютно нове, яке не зустрічалося раніше. Тож користувачі зробили висновок, що це саме нове покоління MacBook Pro із чипом M3.

Ми бачимо знайомі ніжки ноутбука, закруглені кути та алюмінієвий корпус. Дивлячись на товщину продукту, можна сказати, що він виглядає товстішим, ніж MacBook Air.

На жаль, зображення коробки було єдиним, що надійшло з Weibo у вигляді витоку, тож ми не знаємо, що в ньому зміниться з технічної точки зору. Але компанія явно не випускала б нове покоління просто щоб змінити лише процесор. Вона явно внесе й інші зміни, хоча б мінімальні.