Весна без Apple

Першим підтвердженням цієї інформації стало те, що вчора, 5 березня, Apple неочікувано анонсувала нові ноутбуки MacBook Air на чипі M3, тихо опублікувавши інформаційну сторінку на своєму сайті.

Дивіться також Apple представила пару нових моделей MacBook Air, оснащених чипом M3

Жодних традиційних роликів із виступами розробників та Тіма Кука, до яких ми вже давно звикли, не було і, судячи з усього, не буде.

Як пише головний інсайдер Apple Марк гурман у своєму матеріалі для Bloomberg, компанія підготувала багато нових пристроїв, які випустить одне за одним протягом найближчих тижнів. Це і оновлені моделі iPad Pro, і оновлений iPad Air з 12,9-дюймовим екраном, а також нові Apple Pencil та Magic Keyboard для висококласних iPad.

Всі ці нові продукти вже виробляються на заводах, поки маркетингові команди Apple готуються оголосити про них.

Це дуже багато, і я вважаю всі нові продукти досить значущими. Не забуваймо, що цей список включає в себе перше оновлення iPad Pro за майже шість років, перший iPad з OLED-екраном і перший планшет середнього рівня з діагоналлю дисплея 12,9 дюйма. Клавіатура Magic Keyboard також отримає своє перше оновлення. А MacBook Air – найпопулярніший комп'ютер Apple – отримує 3-нанометровий чіп. Це багато нововведень, і багато речей, які Apple зазвичай використовує для висвітлення на повномасштабних заходах,
– пише Гурман.

Тож цієї весни нам доведеться задовольнятися лише публікаціями на сайті компанії та за допомогою коротких презентаційних роликів. Але коли ж це все чекати? За словами інсайдера, iOS 17.4 з підтримкою нового обладнання запланована на кінець місяця. Тож, найімовірніше, пристрої з'являться десь у кінці березня або квітні.

Після цього вся увага буде прикута до Всесвітньої конференції розробників, де Apple продемонструє свої досягнення в галузі генеративного ШІ. Деякі інженери сигналізують, що це буде найбільше в історії оновлення iOS.