Майбутній браузер Opera One буде працювати на власному механізмі рушії. Раніше Apple вимагала використання використання WebKit для всіх сторонніх браузерів у своїй екосистемі. Тепер розробники зможуть створювати власні браузери, що розширить можливості та вибір рішень для користувачів iOS.

До теми Apple внесе зміни у функціонал iPhone під тиском ЄС

Коли Opera One стане доступним для користувачів

Випуск браузера Opera One запланований на березень, що збігається з впровадженням змін в iOS. Спочатку ці зміни стосуватимуться виключно ЄС, але Opera сподівається, що Apple поширить нові правила на весь світ.

Хоча детальна інформація про мобільний браузер Opera One ще не розкрита, компанія акцентує на інноваційному підході, інвестуючи значні суми у важливий проєкт інфраструктури ШІ в Європі.

Йорген Арнесен, виконавчий віце-президент Opera з мобільних технологій, підтримав зміни в DMA та заявив, що Opera сприятиме конкуренції прагнучи надати користувачам більш різноманітний вибір браузерів на iOS завдяки Opera One.

Дивіться також Захистіть свій iPhone: як увімкнути додаткову функцію захисту від викрадення смартфона

Арнесен також згадав про екран вибору браузера для iOS, який покликаний спростити користувачам процес вибору бажаного браузера за замовчуванням.