Google вилучив Parler з магазину додатків: причина

Власників Parler останні кілька місяців просили уникати закликів до насильства, однак їхнє поширення в соцмережі продовжувалося. Про це повідомляє Politico.

Читайте також Це, щоб змусити мене замовкнути, – Трамп відреагував на блокування акаунта у твіттері

Нам відомо про публікації в додатку Parler, спрямовані на розпалювання безперервного насильства в США,
– заявили в Google.

Одне з нещодавніх повідомлень у мережі таке: "Як нам повернути країну? Це просто... ми їх вистежимо!".

Через це Google прийняв рішення заблокувати у своєму магазині додаток Parler.

До слова, Apple також пригрозила видалити Parler зі свого магазину.

Трамп та Parler: що відомо

  • У 2020 році Дональд Трамп зустрічався з керівником свої кампанії Бредом Парскале та іншими політичними помічниками в Білому домі. Тоді він висунув вимогу: знайти йому соціальну платформу, яку він міг би використовувати, окрім Twitter.
  • На зустрічі висловили занепокоєння, що Twitter може рано чи пізно заблокувати Трампа через його суперечливі публікації. А соцмережа була основним майданчиком спілкування Трампа з прихильниками та зовнішнім світом.
  • Після цього почали обговорювати питання про те, чи варто забезпечити серйозну присутність президента на платформі Parler.
  • Раніше Трамп був вірним прихильником Twitter. Однак ситуація змінила після того, як соцмережа назавжди видалила його акаунт.

Що таке Parler?

Це американська служба мікроблогів та соціальних мереж, яку запустили в серпні 2018 року. Parler має значну базу користувачів прихильників Дональда Трампа, консерваторів, теоретиків змови та правих екстремістів.