VoloCity здатний набирати максимальну швидкість до 110 кілометрів на годину. Дальність польоту апарату складає 35 кілометрів. Салон таксі розрахований на двох з ручною поклажею. Замість розміщення класичного вертолітного гвинта інженери встановили 18 роторів з невеликими лопостями. Завдяки такому рішенню вдалося істотно знизити рівень шуму.
Читайте також: Ілон Маск порівняв інтелект людини із шимпанзе
Цей прототип вже четвертий. Доопрацювавши перші три покоління, інженери Volocopter провели понад тисячу випробувальних польотів.
Завдяки VoloCity ми зможемо відкрити перші комерційні маршрути і нарешті втілимо в життя ідею міської повітряної мобільності. Транспортні засоби нашої компанії повністю відповідають стандартам Європейського агентства з авіаційної безпеки,
– зазначив генеральний директор Volocopter Флоріан Рейтер.
Перед керівництвом Volocopter завдання над створенням екосистеми для транспорту майбутнього. Зараз розробники розглядають ключові локації для розміщення так званих VoloPorts - компактних аеровокзалів.
Розробка аеротаксі VeloCity ведеться ще з 2011 року. За вісім років стартап залучив близько 35 мільйонів євро інвестицій. Одними з вкладників стали компанії Daimler та Intel. Випробування четвертої версії VeloCity планують провести в Сінгапурі до кінця 2019 року.
Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно