Режим онлайн допоможе створення максимально простий та якісний сервіс. Про це сказав віцепрем'єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров під час П’ятого нацiонального форуму IT-директорів органiв влади у Києві.

Це цікаво: Що таке "Держава в смартфоні" – переваги та нюанси проєкту

Федотов наголосив, що вони не будуть "оцифровувати той хаос, який є сьогодні". Натомість працюватимуть над удосконаленням дизайну процесів – того, як вони влаштовані.

Є великі цілі у міністерства і перша – оцифрувати 100% послуг за 5 років, і якщо послуга не буде надаватись онлайн, то вона не буде надаватись і офлайн. При цьому, ми забрали функцію формування політики у сфері адмінпослуг,
– додав він.

Федотов також зауважив, що хоче зробити простий сервіс, щоб держава була "максимально непомітною" і послуги надавались якнайпростіше.

Презентація Міністерства цифрової трансформації України та бренду цифрової держави – дивіться відео

Зазначимо, Володимир Зеленський за 5 років хоче перевести 90% усіх державних послуг в режим онлайн. Завдяки цьому у країні збираються й подолати корупцію, зменшивши кількість взаємодії громадян і бізнесу з владою.

Що відомо про п'ятий ІТ-форум?Участь у ньому беруть ІТ-директори з органів влади усіх рівнів в Україні. Окрім того, присутні представники донорів, що прагнуть підтримувати розвиток електронного урядування в Україні. П'ятий форум присвячений співпраці між Україною та Європейським Союзом у розвитку цифрового суспільства. Особливий наголос зроблять на розбудові довіри у цифровому суспільстві при розробленні IT-систем та публічних е-сервісів.